• Slider 7

  ZAPRASZAMY !
  DO SKORZYSTANIA
  Z NASZYCH USŁUG

 • Slider 11
 • Slider 12

  PROFESJONALNY SPRZĘT !
  FACHOWE DORADZTWO I OBSŁUGA

 • Slider 8
 • Slider 9

  PODESTY RUCHOME
  DO 32 METRÓW
  WYNAJEM I TRANSPORT DO KLIENTA

 • Slider 10

  PIELĘGNACJA
  DRZEW NA WYSOKOŚCI

Usługi dźwigowe Łódź - wynajem dźwigów w Łodzi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy usługi dźwigowe na terenie Łodzi i okolic. Proponujemy wynajem dźwigów oraz wynajem podnośników koszowych od sprawdzonych producentów. Jeżeli zatem zależy Ci na wypożyczeniu odpowiedniego sprzętu i wysokiej jakości usługach dźwigowych, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci dokładnych informacji, proponując korzystną ofertę. Eurosprzęt to firma działająca od 1989 roku, oferująca usługi dźwigowe na terenie Łodzi i w wielu innych miastach. Dźwigi samojezdne, podnośniki koszowe czy podesty ruchome nożycowe to sprzęty najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, które są bezpieczne i podnoszą jakość prac w firmach remontowo-budowlanych.

Usługi dźwigowe Łódź – zastosowanie i zalety

Dźwigi są jednymi z najpopularniejszych maszyn na każdej budowie i od nich w dużej mierze zależy komfort i bezpieczeństwo pracy. Oferujemy wynajem dźwigów w Łodzi oraz podnośników koszowych na terenie miasta i okolic, w konkurencyjnych cenach i na atrakcyjnych warunkach. Zajmujemy się świadczeniem usług specjalistycznych żurawiami samojezdnymi na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Posiadamy nowoczesny, profesjonalny park maszynowy, pozwalający na kompleksową obsługę większości placów budowy. Dostępne dźwigi samojezdne czy podesty ruchome nożycowe sprawdzą się w najtrudniejszych i najbardziej wymagających pracach remontowych czy budowlanych na wysokości. Świadczone przez nas usługi dźwigowe w Łodzi znajdują zastosowanie między innymi w:

 • załadunku i rozładunku,
 • montażu i remontach instalacji,
 • budowie mostów,
 • stawianiu budynków.

Usługi dźwigowe, zarówno w Łodzi jak i innych lokalizacjach, to najwyższa jakość, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i niezawodny sprzęt, bez którego jest niemożliwe wykonanie wielu czynności remontowo-budowlanych. Sprzęty dostępne naszym w parku maszyn w wypożyczalni podnośników koszowych czy dostępne do wynajęcia dźwigi ułatwiają prace budowlane na wysokościach oraz umożliwiają przenoszenie i przewożenie ciężkich komponentów. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi markami i renomowanymi producentami, dzięki którym odmienisz swoją codzienną pracę.

Wynajem dźwigów i podnośników koszowych w Łodzi - profesjonalny park maszynowy

Cena usług dźwigowych na terenie Łodzi i okolic zależy od kilku czynników, między innymi:

 • rodzaju i modelu dźwigu oraz jego parametrów,
 • rodzaju ładunku,
 • lokalizacji realizowanych usług,
 • czasu potrzebnego na realizację zadania.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy usługi dźwigowe, wynajem żurawi samojezdnych oraz wynajem podnośników koszowych, sięgających wysokości aż 75 m. Jeśli prowadzisz firmę remontowo-budowlaną, która wykonuje liczne prace na wysokości, zgłoś się do nas. Jako priorytet stawiamy sobie zadowolenie klientów, proponując funkcjonalne urządzenia, dzięki którym niemożliwe stanie się możliwe. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a z pewnością będziesz usatysfakcjonowany współpracą z firmą, która istnieje na rynku od ponad 30 lat. Nieprzerwane działanie i nastawienie na klienta pozwala dostarczać to, czego oczekuje branża budowlana.

Eurosprzęt to miejsce, w którym dostępne są dźwigi na terenie Łodzi w atrakcyjnych cenach. Nasze sprzęty wyróżniają się także wysoką jakością wykonania, przez co użytkowanie ich jest w pełni bezpieczne. Zachęcamy do skorzystania z usługi wynajmu dźwigów i podnośników koszowych w Łodzi - z nami zrealizujesz swoje zlecenie bezpiecznie i profesjonalnie.